در این قسمت لیست قیمت محصولات صبا باتری ارائه شده است. توجه نمایید این قیمت ها همراه با دریافت داغی فرسوده است.

محصولات واریان صبا باتری

حراج!
حراج!
حراج!
حراج!
حراج!
حراج!
حراج!

محصولات نیوآرمو صبا باتری

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صباباتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری می‌باشد که در طرحهای اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.
حوزه فعالیت شرکت توسعه منابع انرژی توان به طور خلاصه شامل تحقیق، طراحی و توسعه سامانه‌های تولید انرژی، سیستم‌های ذخیره ساز و خدمات مدیریت مصرف انرژی می‌باشد. این شرکت با چندین دفتر طراحی و مراکز توسعه فناوری و دفتر مطالعات و آینده پژوهی با برخورداری از متخصصین مجرب کشور، پاسخگوی نیازها و انتظارات مشتریان می‌باشد.

ساختار شرکت از یک ستاد و سه گروه صنعتی تشکیل شده است
گروه صنعتی شهید درخشان (باتری نور): تولید کننده انواع باتری‌های استارتری مورد استفاده در خودرو
گروه صنعتی شهید حاج امینی (باتری صدر): تولید کننده انواع باتری‌های سیلد، ساکن، صنعتی مورد استفاده در سامانه های ارتباطی، رایانه ای، نیروگاه‌ها، لیفتراک‌ها و انواع سامانه‌های تامین منابع انرژی تجدیدپذیر
گروه صنعتی شهید عارفی (ذوب فلزات فجر): تولید کننده انواع فلزات رنگین شامل سرب، مس و آجرهای نسوز می‌باشد.

نکاتی برای نگهداری بهتر باطری های صبا باتری :

  • اگر چند روز متوالی نمی خواهید از خودرو استفاده کنید باطری خودرو را از مدار خارج کنید. ( باز کردن سر باطری منفی )
  • روشن شدن چراغ اخطار باطری از علائم خرابی دینام می باشد که باید تعمیر شود.
  • اگر استارت خودروی شما خراب می باشد و یا موتور خودرو تنظیم نیست به صورت پی در پی و طولانی استارت نزنید.
  • برای آب و هوای گرم مناسبتر است .
  • باتری های اتمی یا خشک صبا باطری، باتری های هستند که طول عمر بیشتری دارند و حتی می توان این باتریها را تعمیر کرد و طرفداران بسیاری دارد.

از محصولات شرکت صبا باطری در خودروهای ایرانی و خارجی استفاده می شود همانند خودروهای دنا ، تیبا ، پراید ، رانا ، ریو ، هایما و زانتیا. شرکت صبا باطری برای اینکه نیاز بازارهای داخلی را برطرف کند تا مردم نیازی به محصولات خارجی بی کیفیت نداشته باشند، در شهرهای مختلف کشور ایران کارخانجات متعدد و مجزا ساخته که این کارخانجات انواع باتری ups و نیروگاهی و صنعتی تولید را می کنند. شرکت صبا باطری با اینکار علاوه بر برطرف کردن نیازهای بازارهای داخلی و رقابت با محصولات داخلی و خارجی، برای جوانان و سرپرست خانوار نیز اشتغال زایی انجام داده تا بتوانند در این کارخانه ها کار کنند. شرکت صبا باطری به دلیل کیفیت کاری و استانداردهای بین المللی که دارد محصولات خود را به بیش از 15 کشور خارجی صادر می کند. صادر کردن محصولات به کشورهای خارجی باعث می شود تا این شرکت هر روز دغدغه افزایش کیفیت بیشتر را داشته باشد و مهندسانش به روز باشند.

کارخانه صبا باطری دارای سابقه حدود 50 ساله است و از قدیمی های باتری سازی ایران می باشد و از این تجربه برای بهتر کردن شرایط محصولات خود استفاده می کند. هدف کارخانه صبا باطری عرضه محصولاتی با قیمت مناسب و خدمات سریع باکیفیت بسیار بالا و با استاندارد های ملی و بین المللی است برای هموطنان، چراکه مردم ایران لیاقت استفاده از بهترین محصولات با قیمتی مناسب و دارای گارانتی را دارند. شرکت صبا باطری یکی از بهترین سرویس دهی را برای مشتریانش دارد چراکه در محل اقدام به عیب یابی برق خوردو توسط تکنسین های بسیار حرفه ای می کند.

نحوه استفاده از گارانتی محصولات صبا باتری

برای اینکه بتوانید از گارانتی محصولات بهره مند شوید حتما باید کارت گارانتی مهر شده را همراه خود داشته باشید و به نمایندگی های این کارخانه مراجعه کنید تا خدمات رایگان را در اختیارتان قرار دهد. مراقب باشید که شماره سریال روی بدنه محصول تقلبی نباشد در صورتی که این شماره تقلبی باشد نمایندگی ها هیچگونه تعهدی برای انجام خدمات پس از فروش ندارند. کارخانه صبا باتری برای محصولات خود گارانتی های 12 و 9 ماهه در نظر دارد. نمایندگی های صبا باتری برای راحتی مشتریانش کارشناسان مجربی قرار داده تا در صورت بروز مشکل شب هنگام بتواند مشتریانش را راهنمایی کند. صبا باتری سایتی را برای پشتیبانی 24 به مشتریانش قرار داده و تمام هدف این شرکت جلب رضایت مشتری می باشد. کارخانه صبا باتری دارای 300 نمایندگی در سطح کشور می باشد که مشاوره رایگان در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا بتوانند با آگاهی بیشتر نسبت به محصول تصمیم بگیرند.