باتری آمیکو آسنا

4.9
(124)

معرفی آمیکو آسنا

شرکت ارس خودرو دیزل که با نام آمیکو شناخته می‌شود از چندین سال گذشته تا به امروز انواع خودروهای سنگین کار و تجاری را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این خودروساز داخلی که پس از عرضه آسنا دنده دستی موفق شد سهم زیادی از بازار پیکاپ‌های کشور را به خود اختصاص دهد، مدتی قبل وعده داد تا نسخه اتوماتیک آن را نیز تولید و به بازار عرضه کند.

باتری ماشین آمیکو آسنا چند آمپر است؟

باطری فابریک آمیکو آسنا باتری 60 آمپر می باشد. همچنین باتری با ظرفیت های 66 و 74 آمپر نیز بر روی آن قابل نصب است.

قیمت باتری آمیکو آسنا

این فروشگاه برای ماشین آمیکو آسنا انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین آمیکو آسنا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باطری آمیکو آسنا

معمولا باطری ماشین آمیکو آسنا به مدت ۳ سال عمر می کند اگر باطری کره ای باشد، اما در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا سه سال متفاوت است.

%name باتری آمیکو آسنا

  • برای افزایش طول عمر باطری ماشین آمیکو آسنا بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.
  • از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.
  • باطری ماشین آمیکو آسنا را می بایست از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.
کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین آمیکو آسنا را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای آمیکو آسنا باتری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تخفیف!
تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا