باتری بورگوارد BX6

4.8
(235)

معرفی بورگوارد BX6

بورگوارد BX6 که از نظر ظاهری بسیار شبیه بورگوارد BX7 طراحی شده است تمامی شاخصه های یک کراس اور دارد اما قسمت کشیده عقب خودرو دقیقا مانند یک سدان شکل داده شده است تا عملا شبیه به میباخ اولتیمیت گردد. البته مشخص است که بورگوارد به هیچ وجه از میباخ تقلید نکرده است چرا که محصول جدید میباخ عملا یکماه است که رونمایی شده است و بورگوارد فرصت کپی برداری نداشته است. این نشان می دهد که برند های معتبر هر روز نیاز مشتریان را مورد رصد قرار می دهند. ظاهر کراس اور اینگونه خودروها به همراه قابلیت یک سدان می تواند نیاز خانواده هایی که بدنبال یک کراس اور هستند و صندق بار مناسبی را نیاز دارند را تامین نماید.

باتری ماشین بورگوارد BX6 چند آمپر است؟

باطری فابریک بورگوارد BX6 باتری 70 آمپر است اما باتری 74 آمپر هم بر روی آن قابل نصب است.

ابعاد باتری بورگوارد BX6
  • طول= 26 سانت
  • عرض= 18 سانت
  • ارتفاع= 22 سانت

Borgward BX6 1 باتری بورگوارد BX6

تفاوت باتری بورگوارد BX6 با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند بورگوارد BX6 باتری پایه بلند می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری روی سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری بورگوارد BX6

شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین بورگوارد BX6 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین باطری برای ماشین بورگوارد BX6 کدام باطری است؟

باطری پیشنهادی ما به شما باطری 70 آمپر اتمی واریان صبا باتری است. هم کیفیت بالا و قیمت مناسب از نکات قابل توجه این برند است.

انتخاب باتری برای خودرو، امری سلیقه ای نیست و بستگی به سه عامل مهم دارد:

  • میزان برقی که هر خودرو مصرف می کند؛
  • میزان فضایی که برای جاگذاری امن باتری زیر کاپوت در نظر گرفته شده است؛
  • و میزان قدرتی که دینام برای شارژ باتری دارد.

با توجه به سه پارامتر فوق، در دفترچه راهنمای هر خودرویی به باتری مناسب آن خودرو اشاره شده است، اما شاید افراد زیادی باشند که بی توجه به این ویژگی ها باتری بورگوارد BX6 و یا سایر خودروها را خریداری کنند.

برای بورگوارد BX6 باطری اتمی بهتر است یا باطری اسیدی؟

باتری ها بر اساس ساختار به دو نوع تقسیم می شوند. سیلد و غیر سیلد ( اسید شارژ ) که به آنها اتمی و معمولی هم گفته می شود. این باتری ها با توجه به تفاوت هایی که در ساختار دارند، در مقایسه با یکدیگر مزایا و معایبی هم دارند.

تعمیرکاران با توجه به ویژگی های متفاوتی که باتری های اسید شارژ و سیلد دارند، در خصوص انتخاب آنها برای خودروها همواره اختلاف نظرهایی داشته اند. برخی از آنها با توجه به این که شرکت سازنده ، باتری نوع اسید شارژ را روی این خودرو نصب می کند، توصیه می کنند که این نوع باتری مناسب ترین باتری بورگوارد BX6 است.

برای بورگوارد BX6 باطری ایرانی بهتر است یا کره ای؟

باطری های ایرانی 70 آمپر شرکت صبا باطری برند واریان توصیه میشود. دارای کیفیت بسیار خوبی هستند.

طول عمر باتری بورگوارد BX6

باتری ماشین بورگوارد BX6 معمولا 2 سال عمر می کند البته در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

  • برای افزایش طول عمر باتری ماشین بورگوارد BX6 بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.
  • از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.
  • باطری ماشین بورگوارد BX6 را می بایست از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باتری را کاور کشید.

Borgward BX6 3 باتری بورگوارد BX6

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین بورگوارد BX6 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای بورگوارد BX6 باتری 70 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا