باتری دوو اسپرو

باتری دوو اسپرو
4.9
(80)
معرفی دوو اسپرو

شرکت دوو موتورز کره جنوبی از اواسط دهه 70 شمسی با همکاری کرمان موتور ایران، تعداد بسیار زیادی خودروی ریسر، ماتیز، اسپرو و سیلو را به بازار عرضه کردند. خودرو های دوو در آن زمان از به روز ترین سدان های خانوادگی بودند که کیفیت ساخت و سواری آن ها باعث محبوبیت دو چندان بین مشتریان ایرانی شد. مدل اسپرو در واقع قوی ترین، بزرگترین و در واقع پرچم دار دوو در ایران بود.

باتری ماشین دوو اسپرو چند آمپر است؟

باطری فابریک دوو اسپرو ۶۰ آمپر است. اما باتری 66 و 74 آمپر هم بر روی آن قابل نصب است.

تفاوت باتری دوو اسپرو با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین هایی مانند اسپرو باتری پایه کوتاه قطب چپ می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری پایینتر از سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری دوو اسپرو

این فروشگاه برای ماشین اسپرو انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین دوو اسپرو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باتری دوو اسپرو

معمولا باتری ماشین اسپرو ۳ سال عمر می کند اگر باتری کره ای باشد ، اما در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

espero باتری دوو اسپرو
باتری دوو اسپرو

برای افزایش طول عمر باتری ماشین اسپرو بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین دوو اسپرو را می بایست از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باتری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران  مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین دوو اسپرو را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای دوو اسپرو باتری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تخفیف!
تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا