باتری سوئیست DX3

4.8
(136)
معرفی سوئیست DX3

ظاهرا تمرکز اصلی سوئیست، ساخت کراس‌اورهاست چراکه اگر به اعضای فعلی خانواده‌اش نگاه کنید، غیر از سدان A5، همه محصولاتش کراس‌اور هستند.

اولین محصولی که ایتالیایی‌ها برای سوئیست طراحی کردند، کراس‌اور DX7 بود که سال 2015 به بازار چین رسید. دومین محصول نیز که صحبت مقاله امروز ماست، سوئیست DX3 است که در 2016 متولد شد. سومین و چهارمین محصول نیز کراس‌اور کامپکت DX5 و سدان A5 که هردو در 2019 معرفی شدند. علاوه بر این‌ها سوئیست، مشغول آماده کردن پنجمین محصولش است؛ پرچمداری که با نام DX9 معرفی شده و در نیمه اول 2021 هم به بازار چین خواهد آمد.

باتری ماشین سوئیست DX3 چند آمپر است؟

باطری فابریک سوئیست DX3 60 آمپر است. اما با توجه به نیاز برقی خودرو میتوان باتری 70 آمپر هم نصب کرد.

تفاوت باتری سوئیست DX3 با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند سوئیست DX3 باتری پایه بلند می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری روی سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری سوئیست DX3

این فروشگاه برای سوئیست DX3 انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین ؟ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باتری سوئیست DX3

در باطری های ایرانی عمر باتری نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

%name باتری سوئیست DX3

برای افزایش طول عمر باتری ماشین سوئیست DX3 بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین سوئیست DX3 را می باید از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین سوئیست DX3 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای سوئیست DX3 باتری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا