باتری فیات سی ینا

باتری فیات سی ینا
4.8
(80)
معرفی فیات سی ینا

سی‌ینا می‌توانست انقلابی در بازار ایران ایجاد کند و حتی او را تندر90 ایتالیایی لقب داده بودند؛ خودرویی که این شانس را داشت که به راحتی تبدیل به خودروی اقتصادی تمام خانواده‌های ایرانی بشود. ولی نشد که نشد. آنچه سال 88 به ایران آمد، فیس‌لیفتی بود که گروه فیات آن را در 2004 طراحی کرده بود. سی‌ینا سدان شهری موفقی که هنوز هم در روسیه و ترکیه مشتریان پر و پا قرصی دارد. این خودرو در واقع توسط فیات ایتالیا ولی در سایت برزیل (به‌منظور کاهش هزینه) مونتاژ می‌شد. مذاکرات برای تولید سی‌ینا توسط شرکت تاپکو نیز نهایی شده بود. هنوز هم اندک مشتریان این خودرو از خدمات پس از فروش فوق‌العاده آن ابراز شگفتی می‌کنند. وقتی از محصول اقتصادی صحبت می‌کنیم نباید انتظار آپشن خاصی از آن داشته باشیم. در واقع این خودرو شامل همان تجهیزاتی است که L90‌ استاندارد هم دارد با این تفاوت که پشت تندر، مهندسی فرانسوی قرار گرفته بود و پشت سی‌ینا، مهندسی ایتالیایی.

باتری ماشین فیات سی ینا چند آمپر است؟

باطری فابریک فیات سی ینا باتری ۶۰ آمپر می باشد. و تنها همین آمپر بر روی آن قابل نصب است.

تفاوت باتری فیات سی ینا با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین هایی مانند سی ینا باتری پایه کوتاه قطب چپ می گویند.

قیمت باتری سی ینا

این فروشگاه برای ماشین سی ینا انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین سی ینا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باتری سی ینا

در باطری های ایرانی طول عمر باتری خودرو نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

siene باتری فیات سی ینا

برای افزایش طول عمر باتری ماشین سی ینا بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین فیات سی ینا را می بایست از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باتری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران  مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین فیات سی ینا را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای فیات سی ینا باتری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا