باتری فیات 500

باتری فیات 500
4.7
(80)
معرفی فیات 500

نسل جدید فیات‌های 500 از سال 2007 راهی بازار شده بودند؛ اما آنچه پای به ایران گذاشت ویرایش فیس‌لیفتی بود که سال 2015 روی آن اجرا شده بود. این خودرو هنوز هم در بازار ایران بی‌رقیب است؛ اما با توجه به ماهیت اروپایی بودنش و طبیعتاً قیمت بالایی که داشت نتوانست فروش انبوهی را تجربه کند درحالی که فیات آن را در بازارهای جهانی به‌عنوان محصولی مقرون به صرفه می‌فروشد. طی کمتر از یک سالی که فیات 500 به ایران آمد، ویرایش جدیدتری که در بین خریداران به اسم «آمپر جدید» معروف شده، نیز معرفی شد که در صفحه کیلومترش، یک نمایشگر رنگی بزرگ، جایگزین نمایشگر تک‌رنگی سابقش داشت.

باتری ماشین فیات 500 چند آمپر است؟

باطری فابریک فیات 500 باتری 50 آمپر می باشد. و تنها همین آمپر بر روی آن قابل نصب است.

تفاوت باتری فیات 500 با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین هایی مانند فیات 500 باتری پایه کوتاه قطب چپ می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری پایینتر از سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری فیات 500

این فروشگاه برای ماشین فیات 500 انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین فیات 500L اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باتری فیات 500L

در باطری های ایرانی طول عمر باتری خودرو نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

fiat 500 باتری فیات 500

برای افزایش طول عمر باتری ماشین فیات ۵۰۰ بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین فیات ۵۰۰L را می بایست از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باتری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران  مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین فیات 500 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای فیات 500 باتری 50 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا