باتری ماشین KMC K7

4.8
(124)
معرفی کراس اوور KMC K7

کی ام سی K7 یا جک X7 که در چین به نام Jiayue X7 یا سول X7 شناخته می‌شود، در حقیقت نسخه‌ای لوکس‌تر و کامل‌تر از جک S7 است. شاسی‌بلندهای خانواه جک با حرف S شناخته می‌شوند و زیر مجموعه Jiayue با برند سول نیز نقش برند لوکس را در گروه خودروسازی جک ایفا می‌کند. پیش‌تر صحبت‌ها مبنی بر عرضه جک S7 به عنوان خودرویی لوکس‌تر و گران‌تر از جک S5 توسط کرمان موتور بودند اما به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته تا نسخه کامل‌تر و لوکس‌تر این خودرو را به بازار کشورمان عرضه کند.

باتری ماشین KMC K7 چند آمپر است؟

باطری فابریک KMC K7 74 آمپر است و تنها همین آمپر بر روی آن قابل نصب است.

تفاوت باتری KMC K7 با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند KMC K7 باتری پایه کوتاه قطب چپ می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری پایین تر از سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری KMC K7

این فروشگاه برای KMC K7 انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین KMC K7 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کی ام سی 2 باتری ماشین KMC K7

طول عمر باتری KMC K7

طول عمر باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

 

برای افزایش طول عمر باطری ماشین KMC K7 بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین KMC K7 را می باید از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

کی ام سی 1 باتری ماشین KMC K7

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین KMC K7 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای KMC K7 باتری 74 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا