باتری مرسدس بنز کلاس V

4.9
(201)
معرفی مرسدس بنز کلاس V

مرسدس بنز نخستین‌بار در سال 1996 نسل اول ویتو را با کد اتاق W638 به بازار معرفی کرد. تولید این نسل تا سال 2003 ادامه داشت و مرسدس توانست جایگاهی مطمئن در رده خودروهای تجاری و ون از آن خود کند. سرانجام در سال 2003 نسل دوم این محصول با کد اتاق W639 با ظاهری متحول شده و به‌روزتر به بازار جهانی معرفی شد. نسل دوم ویتو را می‌توان انقلابی در دسته خودروهای تجاری مرسدس دانست که توانست نظر بسیاری از علاقه‌مندان به خودروهای لوکس با گنجایش بیشتر را نیز به خود جلب کند. زیرا این خودرو در حالت استاندارد دارای ظرفیت 6 یا 7 صندلی بود که می‌توانست تجربه‌ای لذتبخش از سفر را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

باتری ماشین مرسدس بنز کلاس V چند آمپر است؟

باطری فابریک مرسدس بنز کلاس V 100 آمپر پایه کوتاه است.

تفاوت باتری مرسدس بنز کلاس V با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند مرسدس بنز کلاس V باتری پایه کوتاه می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری پایین تر از سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری مرسدس بنز کلاس V

این فروشگاه برای مرسدس بنز کلاس V انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین مرسدس بنز کلاس V اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باطری مرسدس بنز کلاس V

معمولا باتری مرسدس بنز کلاس V 3 سال عمر می کند اگر باتری کره ای باشد، اما در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

باتری مرسدس بنز کلاس V 2 باتری مرسدس بنز کلاس V

برای افزایش طول عمر باطری ماشین مرسدس بنز کلاس V بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین مرسدس بنز کلاس V را می باید از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین مرسدس بنز کلاس V را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای مرسدس بنز کلاس V باتری 100 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا