باتری ون اینرودز

4.8
(2365)
معرفی ون اینرودز

ون اینرودز که جدیدا توسط گروه بهمن موتور رونمایی شده است، یکی از جدیدترین اعضای این خانواده در کشورمان محسوب می‌شود که اتفاقا قیمت نسبتا معقول و رقابتی نیز نسبت به دیگر ون‌های موجود در بازار دارد. این خودرو از ساخته‌های دانگ‌فنگ چین و به نام C35 است که با تغییر نام و البته مونتاژ در کشورمان با نام اینرودز وارد بازار خواهد شد. این خودرو در واقع متعلق به یکی از زیرمجموعه‌های دانگ‌فنگ است که محصولات خود را با نام فنگون وارد بازارها می‌کند و البته دیگنیتی گروه بهمن نیز از محصولات همین بخش است. اینرودز از سال ۲۰۰۹ با همین شکل و شمایل تولید می‌شود که نشان از تکنولوژی و طراحی نسبتا قدیمی آن دارد. اما بحث قیمت آن در بازارهای صادراتی و البته داخل چین، باعث شده است تا همچنان بازار فروش خوبی داشته باشد.

باتری ماشین ون اینرودز چند آمپر است؟

باطری فابریک ون اینرودز، 45 آمپر پایه بلند است. و تنها همین آمپر بر روی آن قابل نصب است.

تفاوت باتری ون اینرودز با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند ون اینرودز باتری پایه بلند می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری بالاتر از سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری ون اینرودز

این فروشگاه برای ون اینرودز انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین ون اینرودز اطلاعات بیشتری کسب کنید.

%name باتری ون اینرودز

طول عمر باطری ون اینرودز

معمولا باطری ون اینرودز 3 سال عمر می کند اگر باطری کره ای باشد، اما در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

برای افزایش طول عمر باطری ماشین ون اینرودز بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین ون اینرودز را می باید از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران  مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین ون اینرودز را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای ون اینرودز باتری 45 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا