باتری ون برلیانس H2L

4.8
(124)

معرفی ون برلیانس H2L

اگر بودجه‌ تان به خرید تویوتا هایس نمی‌رسد و از طرفی دنبال یک ون جادار برای فعالیت در ناوگان حمل‌ونقل عمومی یا کارهای خدماتی هستید، ون برلیانس هایس محصول جدید پارس‌خودرو می‌تواند انتخاب مناسبی پیش رویتان باشد. مدتی است که پارس خودرو و سایپا اقدام به تولید و فروش خودرو چینی ون h2l برلیانس در ایران کرده‌اند. ون برلیانس هایس H2L محصول شرکت پارس‌ خودرو از گروه خودروسازی سایپاست.

این خودرو محصول مشترک شرکت تویوتا و چین است که در کشور ما مونتاژ می‌شود. بیشتر ون برلیانس را در قالب آمبولانس و یا تاکسی مسبینیم. برلیانس هایس H2L در نمای ظاهری کاملا مشابه تویوتا هایس طراحی شده و تنها تفاوت‌هایی جزیی دارد. این ون چینی قابلیت نصب تجهیزات مختلفی نظیر تجهیزات بیمارستانی برای تبدیل شدن به آمبولانس را دارد.

باتری ماشین ون برلیانس H2L چند آمپر است؟

باطری فابریک ون برلیانس H2L 60 آمپر پایه بلند است. اما با توجه به توانایی دینام این خودرو و نیازهای برقی آن می توان از باتری 70 و 80 آمپر هم استفاده کرد.

ابعاد باتری ون برلیانس H2L
  • طول= 26 سانت
  • عرض= 18 سانت
  • ارتفاع= 22 سانت

ون هایس برلیانس H2L 2 باتری ون برلیانس H2L

تفاوت باتری ون برلیانس H2L با دیگر ماشین ها

به باتری ماشین های مانند ون برلیانس H2L باتری پایه بلند می گویند. به علت اینکه قطب های این باتری روی سطح باتری قرار گرفته است.

قیمت باتری ون برلیانس H2L

شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین ون برلیانس H2L اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین باطری برای ماشین ون برلیانس H2L کدام باطری است؟

باطری پیشنهادی ما به شما باطری 60 آمپر اتمی واریان صبا باتری است. هم کیفیت بالا و قیمت مناسب از نکات قابل توجه این برند است.

انتخاب باتری برای خودرو، امری سلیقه ای نیست و بستگی به سه عامل مهم دارد:

  • میزان برقی که هر خودرو مصرف می کند؛
  • میزان فضایی که برای جاگذاری امن باتری زیر کاپوت در نظر گرفته شده است؛
  • و میزان قدرتی که دینام برای شارژ باتری دارد.

با توجه به سه پارامتر فوق، در دفترچه راهنمای هر خودرویی به باتری مناسب آن خودرو اشاره شده است، اما شاید افراد زیادی باشند که بی توجه به این ویژگی ها باتری ون برلیانس H2L و یا سایر خودروها را خریداری کنند.

برای ون برلیانس H2L باطری اتمی بهتر است یا باطری اسیدی؟

باتری ها بر اساس ساختار به دو نوع تقسیم می شوند. سیلد و غیر سیلد ( اسید شارژ ) که به آنها اتمی و معمولی هم گفته می شود. این باتری ها با توجه به تفاوت هایی که در ساختار دارند، در مقایسه با یکدیگر مزایا و معایبی هم دارند.

تعمیرکاران با توجه به ویژگی های متفاوتی که باتری های اسید شارژ و سیلد دارند، در خصوص انتخاب آنها برای خودروها همواره اختلاف نظرهایی داشته اند. برخی از آنها با توجه به این که شرکت سازنده ، باتری نوع اسید شارژ را روی این خودرو نصب می کند، توصیه می کنند که این نوع باتری مناسب ترین ون برلیانس H2L است.

برای ون برلیانس H2L باطری ایرانی بهتر است یا کره ای؟

باطری های ایرانی 60 آمپر شرکت صبا باطری برند واریان توصیه میشود. دارای کیفیت بسیار خوبی هستند.

طول عمر باتری ون برلیانس H2L

معمولا باتری ون برلیانس H2L به مدت 2 سال عمر می کند.

  • برای افزایش طول عمر باطری ماشین ون برلیانس H2L بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.
  • از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.
  • باطری ماشین ون برلیانس H2L را می بایسد از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

ون هایس برلیانس H2L 1 باتری ون برلیانس H2L

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین ون برلیانس H2L را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای ون برلیانس H2L  باطری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا