باتری KMC T8

4.8
(2154)

معرفی KMC T8

جک T8 که در کشور ما با نام اختصاصی کرمان‌موتور یعنی KMC T8 شناخته می‌شود یک پیکاپ دودیفرانسیل نسبتاً بزرگ است که هر چند از نظر ابعاد به پای تراک‌های غول‌پیکر امریکایی نمی‌رسد و از لحاظ دوام و کارآیی هم یارای رقابت با حریفان خوش‌نام ژاپنی را ندارد، اما قادر است در سطح قیمتی و حد و اندازه‌های خودش کارآمد ظاهر شود و به عنوان جایگزینی نسبتاً مناسب برای پیکاپ‌های پا به سن گذاشته موجود در کشور مطرح گردد. در واقع شما با هزینه خرید یک هایلوکس 12، 13 ساله با کارکرد بیش از 200 هزار کیلومتر می‌توانید T8 صفرکیلومتر با خدمات پس از فروش را خریداری نمائید که هرچند وجهه عمومی، کیفیت ساخت و استحکام نماینده تویوتا را ندارد اما حداقل برای چند سال بواسطه نو بودن و گارانتی فعال، هزینه هنگفتی روی دوشتان نخواهد گذاشت.

باطری فابریک ماشین KMC T8 چند آمپر است؟

باتری فابریک ماشین KMC T8 باتری 70 آمپر میباشد. همچنین با توجه به نیاز برقی خودرو می توان باتری های 80 آمپر هم بر روی آن نصب کرد.

ابعاد باطری ماشین KMC T8 چقدر میباشد؟

حداکثر فضا و ابعاد باتری ماشین. KMC T8 بدین شرح میباشد:

 • طول باتری = 35 cm
 • عرض باتری = 18 cm
 • ارتفاع باتری= 19 cm

بهترین و مناسب ترین باطری برای ماشین KMC T8 چه باتری است؟

مناسب ترین و بهترین باتری برای این خودرو باتری 70 آمپر صبا باتری است.

برای ماشین KMC T8 باتری اتمی بهتر است یا اسیدی؟

هر دو نوع باتری اتمی و اسیدی روی ماشین KMC T8 قابل نصب است ولی باتری اتمی به علت طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر همچنین ایجاد آلودگی کمتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری قطعا بهتر خواهد بود.

بر روی ماشین KMC T8 باتری اتمی نصب کنید به علت طول عمر بیشتر و کیفیت و کارکرد بهتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری.

باتری ها بر اساس ساختار به دو نوع تقسیم می شوند. سیلد و غیر سیلد ( اسید شارژ ) که به آنها اتمی و معمولی هم گفته می شود. این باتری ها با توجه به تفاوت هایی که در ساختار دارند، در مقایسه با یکدیگر مزایا و معایبی هم دارند.

تعمیرکاران با توجه به ویژگی های متفاوتی که باتری های اسید شارژ و سیلد دارند، در خصوص انتخاب آنها برای خودروها همواره اختلاف نظرهایی داشته اند. برخی از آنها با توجه به این که شرکت سازنده KMC T8، باتری نوع اسید شارژ را روی این خودرو نصب می کند، توصیه می کنند که این نوع باتری مناسب ترین باتری KMC T8 است.

kmc t8 باتری KMC T8

بهترین باطری برای ماشین KMC T8 کدام باطری است؟

باطری پیشنهادی ما به شما باطری 70 آمپر اتمی واریان صبا باتری است. هم کیفیت بالا و قیمت مناسب از نکات قابل توجه این برند است.

انتخاب باتری برای خودرو، امری سلیقه ای نیست و بستگی به سه عامل مهم دارد:

 • میزان برقی که هر خودرو مصرف می کند؛
 • میزان فضایی که برای جاگذاری امن باتری زیر کاپوت در نظر گرفته شده است؛
 • و میزان قدرتی که دینام برای شارژ باتری دارد.

با توجه به سه پارامتر فوق، در دفترچه راهنمای هر خودرویی به باتری مناسب آن خودرو اشاره شده است، اما شاید افراد زیادی باشند که بی توجه به این ویژگی ها باتری KMC T8 و یا سایر خودروها را خریداری کنند.

طول عمر باطری بر روی KMC T8 چه مدت است؟

عمر مفید باتری بر روی KMC T8 حدودا تا 2سال است.

البته عمر دقیق باتری به نحوه عملکرد دینام و نوع کارکرد خودرو بستگی دارد.

شرایط آب و هوایی هم بر عمر باتری نقش دارد باتری در هوای گرم تر زودتر خراب میشود در واقع عمر باتری در آب و هوای گرم کمتر است.

علایم خراب شدن باتری ماشین KMC T8 چیست؟

 • هر وقت ماشین KMC T8 پس از مدتی خوابیدن دیگر استارت نزند باتری خراب شده و شارژ نگه نمیدارد باید باتری را فورا تعویض کنید.
 • هنگامی که ماشین KMC T8 با استارت سنگین روشن میشود یعنی باتری ضعیف شده و توان استارت زدن قوی را ندارد باید باتری تست و در صورت نیاز تعویض شود.
 • هر وقت برق پشت آمپر قطع و یا ضعیف شود ابتدا سرباتریها را چک کنید اگر مشکلی نداشت باتری را تعویض کنید.
 • هر وقت ماشین استارت نخورد میتواند به علت ضعیف بودن باتری باشد.

با مشاهده علایم فوق فورا ماشین را جهت تست و در صورت نیاز تعویض باطری به تعمیرگاه اعزام کنید.

حد اکثر آمپر مورد نیاز باتری ماشین KMC T8 چه آمپری است؟

باتری فابریک این خودرو ۷۰آمپر میباشد ولی اگر بر روی خودرو لوازم برقی اضافه نصب کرده اید مانند سیستم صوتی و یا لامپهای پر نور و یا از کولر در فصل تابستان زیاد استفاده میکنید میتوانید از باتری ۸۰ آمپر هم برای ماشین KMC T8 استفاده کنید. در غیر این صورت همان ۷۰ آمپر کافیست.

باتری کمتر از ۷۰ آمپر برای ماشین KMC T8 به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

 • هنگامی که ماشین KMC T8 خاموش است هرگز ضبط و سیستم صوتی را روشن نکنید این کار باعث کاهش شدید عمر باتری میشود.
 • هر گاه ماشین KMC T8 به علت ضعیف شدن باتری استارت نمیزند برای روشن کردن ماشین فقط از روش باتری کمکی هم آمپر استفاده کنید.
 • سرباتریهای ماشین را مرتب چک کنید اگر سولفاته شده به وسیله محلول آب جوش و جوش شیرین تمیز کنید.
 • اگر قصد روشن کردن ماشین برای مدت بیش از دو هفته را ندارید حتما سرباتری منفی را از قطب باتری جدا کنید تا باعث تخلیه باتری نشود.
 • با مشاهده نشانگر وضعیت باتری میتوانید از وضعیت باتری مطلع شوید. رنگ سبز یعنی باتری شارژ و آماده است رنگ مشکی یعنی باتری ضعیف است و رنگ سفید یعنی باتری خراب شده و باید تعویض شود.
 • دینام ماشین KMC T8 دینام ۹۵آمپر میباشد یعنی ابن دینام توانایی شارژ باتری تا ظرفیت ۹۵آمپر را دارد.

قیمت باتری ماشین KMC T8 چقدر است؟

آیا باتری ایرانی برای ماشین KMC T8 مناسب است؟

ببشترین آمپر ممکن برای باتری KMC T8 چه آمپری است؟

آیا بر روی ماشین KMC T8 میتوان باتری ۱۰۰ آمپر نصب کرد؟

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران  مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین KMC T8 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای KMC T8 باتری 70 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تومان2,093,000
تخفیف!
تومان2,501,000

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا