باتری ام جی RX5

4.8
(320)
معرفی ام جی RX5

ام جی RX5 یک کراس‌اوور جمع‌وجور چینی است که از پلتفرم مشترک با دیگر برادرش یعنی مدل GS بهره می‌برد. این خودرو محصول سال ۲۰۱۶ کمپانی سایک موتورز و جزو آن دسته از تولیدات باکیفیت است که عبارت کلیشه‌ای «علی‌رغم تمام شایستگی‌هایش، به جایگاهی مطلوب دست نیافت»، شامل حال وی نیز خواهد شد. این خودرو در اواخر سال ۹۷ به‌صورت بسیار محدود از سوی «گروه خودروسازی فردا» وارد بازار کشور شد و بسیار بی‌سروصدا سر از نمایشگاه‌های فروش خودرو درآورد.

باتری ماشین ام جی RX5 چند آمپر است؟

باطری فابریک ام جی RX5 66 آمپر است. اما باتری 74 آمپر هم بر روی آن قابل نصب است.

قیمت باتری ام جی RX5

این فروشگاه برای ام جی RX5 انواع باتری های اتمی ایرانی و کره ای را موجود دارد. طول عمر باطری های کره ای بیشتر از باتری های ایرانی است اما باتری های ایرانی ارزان تر از باتری های کره ای اند و قیمت این باطری ها نسبت به شرکت تولید کننده شان متفاوت است شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین ام جی RX5 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طول عمر باتری ام جی RX5

معمولا باتری ام جی RX5 سال عمر می کند اگر باتری کره ای باشد، اما در باطری های ایرانی نسبت به شرکت تولید کننده از یک سال و نیم تا دو سال متفاوت است.

ام جی RX5 باتری ام جی RX5

برای افزایش طول عمر باطری ماشین ام جی RX5 بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.

از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.

باطری ماشین ام جی RX5 را می باید از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باتری را فویل کشید.

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین ام جی RX5 را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای ام جی RX5 باتری 66 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

تخفیف!
تخفیف!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سفارش تلفنی باتری صبا