باتری گک ترامپچی

4.8
(124)

معرفی چری گک ترامپچی

به نظر می‌رسد اقبال شرکت GAC در بازار ایران، اقبال درخشانی نبود. جی‌ای‌سی که نتوانسته بود از طریق مرتب خودرو با شاسی‌بلند G5 خود به موفقیت خوبی برسد، شانس خود را با شریک دیگری به نام «الماس‌داران» امتحان کرد؛ شرکتی که شاید نامش را نشنیده باشید ولی باید بدانید که الماس‌داران همان نماینده رسمی میتسوبیشی ایران در دهه 70 شمسی است و در آن سال‌ها توانست پای پاجرو، لنسر و انواع گالانت را برای اولین‌بار به بازار کشورمان باز کند. الماس‌داران که از زیرمجموعه‌های گروه تجاری گلستان (خاندان گرامی) محسوب می‌شود، موافقت چینی‌ها را برای عرضه دو مدل از خانواده ترامپچی، یعنی کراس‌اور GS5 و سدان GA3S‌ جلب کرد که البته شانس فقط و فقط با مدل دوم یعنی GA3S همراه بود؛ آن هم به مقدار اندک! ترامپچی GA3 متولد 2013 است اما نسخه GA3S آن، یکسال بعد و در مدل 2014 به بازار چین آمد. نکته جالب درباره این خودرو، این بود که هرچند عرضه آن توسط شرکت الماس‌داران صورت می‌گرفت اما ارائه خدمات پس از فروش آن در ایران برعهده جیلیران (نماینده سابق جیلی و زیرمجموعه دیگر گروه گلستان) بود. تمامی مدل‌های GA3S موجود در بازار کشورمان با اینکه از مدل 2015 هستند اما برخی از آنها با تاخیر دو-سه ساله از گمرک آزاد شدند.

باتری فابریک ماشین گک ترامپچی چند آمپر است؟

باطری فابریک گک ترامپچی 60 آمپر است. و تنها همین آمپر بر روی آن قابل نصب است.

ابعاد باتری گک ترامپچی
  • طول= 28 سانت
  • عرض= 18 سانت
  • ارتفاع= 22 سانت

 

gac trumpchi 3 باتری گک ترامپچی

قیمت باتری گک ترامپچی

شما می توانید با شماره ی بالا تماس گرفته و از قیمت روز انواع باتری ها مطلع و درباره باتری ماشین گک ترامپچی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین باطری برای ماشین گک ترامپچی کدام باطری است؟

باطری پیشنهادی ما به شما باطری 60 آمپر اتمی واریان صبا باتری است. هم کیفیت بالا و قیمت مناسب از نکات قابل توجه این برند است.

انتخاب باتری برای خودرو، امری سلیقه ای نیست و بستگی به سه عامل مهم دارد:

  • میزان برقی که هر خودرو مصرف می کند؛
  • میزان فضایی که برای جاگذاری امن باتری زیر کاپوت در نظر گرفته شده است؛
  • و میزان قدرتی که دینام برای شارژ باتری دارد.

با توجه به سه پارامتر فوق، در دفترچه راهنمای هر خودرویی به باتری مناسب آن خودرو اشاره شده است، اما شاید افراد زیادی باشند که بی توجه به این ویژگی ها باتری گک ترامپچی و یا سایر خودروها را خریداری کنند.

برای گک ترامپچی باطری اتمی بهتر است یا باطری اسیدی؟

باتری ها بر اساس ساختار به دو نوع تقسیم می شوند. سیلد و غیر سیلد ( اسید شارژ ) که به آنها اتمی و معمولی هم گفته می شود. این باتری ها با توجه به تفاوت هایی که در ساختار دارند، در مقایسه با یکدیگر مزایا و معایبی هم دارند.

تعمیرکاران با توجه به ویژگی های متفاوتی که باتری های اسید شارژ و سیلد دارند، در خصوص انتخاب آنها برای خودروها همواره اختلاف نظرهایی داشته اند. برخی از آنها با توجه به این که شرکت سازنده ، باتری نوع اسید شارژ را روی این خودرو نصب می کند، توصیه می کنند که این نوع باتری مناسب ترین باتری گک ترامپچی است.

برای گک ترامپچی باطری ایرانی بهتر است یا کره ای؟

باطری های ایرانی 60 آمپر شرکت صبا باطری برند واریان توصیه میشود. دارای کیفیت بسیار خوبی هستند.

طول عمر باطری گک ترامپچی

معمولا باتری گک ترامپچی 2 سال عمر می کند.

  • برای افزایش طول عمر باطری ماشین گک ترامپچی بایستی بست های باطری را سفت کرد تا در جای خود نلغزد.
  • از سرباتری های استاندارد استفاده نموده و سر باطری های ماشین را تمیز کنیم.
  • باطری ماشین گک ترامپچی را می بایسد از حرارت مستقیم دور نگه داشت برای این کار می توان دور باطری را فویل کشید.

gac trumpchi 1 باتری گک ترامپچی

کدام باطری گارانتی بهتری دارد؟

در مورد باطریهای ایرانی تمام گارانتیها شرکتی میباشند. یعنی شما از هر کجا این باطری را خریده باشید برای استفاده از گارانتی باید به نمایندگی صبا باتری در تهران مراجعه کنید. این روزها با تدابیری که اندیشیده شده است شرکتها موظف به ارائه گارانتی به بهترین شکل و کمترین مشکل برای مشتری شده اند و شرکتهای داخلی اگر معتبر باشند مثل صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری گارانتی را انجام خواهند داد.

باطری اصلی ماشین گک ترامپچی را از کجا بخریم؟

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری است که در طرح‌های اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید.

برای گک ترامپچی باتری 60 آمپر صبا باتری مناسب است.

با توجه به کیفیت مناسب و قیمت باتری صبا نسبت به باقی برندها، صبا باطری گزینه مناسبی خواهد بود.

ما در تلاشیم تا به صورت تمام وقت و در تمامی ایام خدمات فروش اینترنتی صبا باتری را ارائه دهیم.

تمامی خدمات ما با ارسال و نصب رایگان در محل خواهد بود درنتیجه خرید باتری صبا به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

0 0 آرا
Article Rating
عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
error: Content is protected !!
سفارش تلفنی باتری صبا